Obchodní podmínky

Ubytování a provoz:

V hotelu Štatná Tlapka se zaměřujeme na poskytování nejlepší péče a pohodlí pro pejsky. Jsme si plně vědomi , že pejsek může mít odlišné chování v cizím prostředí bez majitelů, věnujeme jim maximální pozornost během celého pobytu. Udržujeme nízký počet ubytovaných psů, což zajišťuje, že každý pejsek má dostatek péče a pozornosti. Nabízíme prostorné kotce, které jsou vybaveny pelíškem pro větší pohodlí. ( Doporučujeme pejskovi zabalit si svůj pelíšek, aby měl kousek domova stále u sebe.)
Náš tým se snaží zajistit, aby váš mazlíček nebyl většinu pobytu zavřen v kotci, tak jak to bohužel bývá praxí v mnoha psích hotelech. Během pobytu má možnost využívat rozlehlou zahradu (bezpečně ohraničenou), kde si může hrát celý den. Pravidelně provádíme procházky do okolní přírody až 3x denně ( zpravidla dle požadavků majitele). Udržujeme s mazlíčky kontakt po celou dobu, zahrnujíc mazlení, hry a povídání. |( Doporučujeme si s sebou zabalit oblíbenou hračku pro mazlíčka). Vaši mazlíčci s námi tráví den venku na zahradě procházkách ,tak aby se cítili jako doma.

Předávání a přebírání mazlíčků:

Vašeho mazlíčka k nám můžete přivézt v předem domluveném termínu. Společně projdeme hotel a probereme, co váš mazlíček nejvíce miluje, aby měl během pobytu individuální péči.
Pokud nemáte možnost mazlíčka sami přivézt, rádi pro něj zajedeme, po předchozí domluvě.

Ceník:

V ceníku platí denní sazba za každý započatý den pobytu psa v psím hotelu. Majitel má možnost vyzvednutí psa dříve než je dohodnuto ve smlouvě o úschově psa, avšak bude povinen doplatit za celou sjednanou dobu pobytu kvůli rezervaci ubytování dalších pejsků.

Malým plemenem jsou myšleny rasy například : ČIVAVA, BÍGL, BIŠONEK, MALTÉZÁK, FRANCOUZSKÝ BULDOČEK, JORKŠÍRSKÝ TERIÉR, JEZEVČÍK,KOKRŠPANĚL…A DALŠÍ

Velkým plemenem jsou myšleny rasy například : MAĎARSKÝ OHAŘ, LABRADORSKÝ RETRÍVR, BORDER KOLIE, NĚMECKÝ OVČÁK, ROTVAILER, DOGA, …A DALŠÍ

V případě, že se jedná o problémového psa. Zpravidla psa, který nesnese kontakt s žádným jiným psem. Jsme nuceni účtovat poplatek s přirážkou a to až dvojnásobek klasické ceny. Důvodem je, že takto specifický pejsek  musí celý pobyt trávit odděleně. A vzhledem k tomu, že my ve Šťastné Tlapce nechceme aby mazlíčci  byli celý den samostatně zavřený, tak budou  mít vyhrazený svůj prostor a samostatné vycházky. Tím dojde ke značnému snížení kapacity hotelu.

Stravování:

Mazlíčků bude podávaná strava dle přání majitele bud vlastním krmením, které si majitel doveze, nebo z hotelových zásob. ( příplatek 50,- den ). Váš miláček bude mít na jídlo dostatek času a klid jelikož stravování probíhá vždy odděleně. Zpravidla jsou misky umístění přímo v dostatečně prostorném kotci, kde Váš mazlíček může v klidu odpočívat.

V hotelu máme připravený dostatek granulí značky RASCO

Podávání léku:

Pokud váš pejsek užívá léky, přineste je označené v dobře identifikovatelných krabičkách či uzavíratelných pytlících s datem a časem podání. Nejlépe využijte týdenní krabičky na léky. Pro bezpečnost nepřijímáme neoznačené léky, nesetříděné dle dnů, ani neskladované v originálních lahvičkách. V případě potřeby veterinárního ošetření nám prosím poskytněte písemný plán podávání léků včetně dávkování a názvů léků.

Způsob platby:

Platba za pobyt psa v hotelu se provádí při předání psa na základě dohodnuté ceny ve smlouvě o úschově. Platba je možná hotově nebo převodem na účet hotelu (číslo účtu poskytneme na místě po dohodě). V blízké budoucnosti bude také k dispozici možnost platby platební kartou díky připravenému platebnímu terminálu.